Szkoła podstawowa nr 1

im. Konstytucji 3 Maja w Nasielsku

Szkoła podstawowa nr 1

im. Konstytucji 3 Maja w Nasielsku

Szkoła podstawowa nr 1

im. Konstytucji 3 Maja w Nasielsku

Bal Gimnazjalny 2013

 Bal Gimnazjalny w Publicznym Gimnazjum Nr 1

 W czwartek 13 czerwca 2013 r. w Publicznym Gimnazjum nr 1 im. Konstytucji 3 Maja w Nasielsku tradycyjnie odbył się Bal Gimnazjalny klas III.

 Była to ostatnia szansa dla przyszłych absolwentów gimnazjum, aby się wspólnie pobawić. Bal przypominał również, że zbliża się zakończenie roku  szkolnego i koniec pewnego etapu w życiu uczniów klas III. Impreza miała być niezatartym wspomnieniem wspólnie spędzonych lat w szkole. Jak stwierdzili sami uczniowie, wiele zawdzięczają Gimnazjum, które było dla Nich nie tylko budynkiem, w którym trzeba było się uczyć, ale także miejscem z miłą atmosferą i przyjaciółmi.

 

Młodzież bawiła się świetnie. Serdeczne podziękowania kierowała Pani Dyrektor pod adresem Wychowawców oraz Rodziców, którzy byli organizatorami przyjęcia.

Szczególnie dziękujemy Paniom: Marioli Cybie i Małgorzacie Sitek, a także Pani Anecie Smolińskiej, Bogumile Frączkiewicz, Agnieszce Królak, Danucie Ampulskiej, Renacie Skłuckiej, Bożenie Romańskiej, Renacie Kowalik, Wandzie Ostrzeniewskiej, Iwonie Pomaskiej, Kamili Bromie, Grażynie Tybuchowskiej, Państwu Annie i Bernardowi Milewskim oraz Panu Jackowi Wyszyńskiemu.

 mgr Justyna Kownacka