Szkoła podstawowa nr 1

im. Konstytucji 3 Maja w Nasielsku

Szkoła podstawowa nr 1

im. Konstytucji 3 Maja w Nasielsku

Szkoła podstawowa nr 1

im. Konstytucji 3 Maja w Nasielsku

Uczniowie z najwyższymi wynikami

Lista uczniów, którzy w roku szkolnym 2012/2013 osiągnęli najwyższe wyniki w nauce.

 

L.p.

Nazwisko i imię

Klasa

Średnia ocen

1.

ARCISZEWSKA ALICJA

I A

5,4

2.

BĘBENEK  PAULINA

I A

5,2

3.

BORZYŃSKA SANDRA

I A

5,1

4.

GÓRSKA JULIA

I A

5,1

5.

PĘDZICH  NATALIA

I A

5,0

6.

FILIPOWICZ JOANNA 

I A

4,9

7.

ĆWIK RAFAŁ

I A

4,6

8.

ŁĘGOWSKA  KLAUDIA

I A

4,6

9.

KRÓLAK  EWELINA

I B

5,2

10.

KRÓLAK  KAROLINA

I B

4,9

11.

KĘPKA  KLAUDIA

I B

4,5

12.

DARKOWSKA MARTYNA

I C

4,7

13.

FILIPIAK ALEKSANDRA 

II A

5,7

14.

WAWRZYŃSKA ANNA

II A

5,7

15.

NOJBERT GRACJAN 

II A

4,9

16.

RUTKOWSKI FILIP

II A

4,7

17.

GRYCZ MATEUSZ 

II A

4,6

18.

DRWĘCKI  RADOSŁAW

II A

4,5

19.

BOCZKOWSKI FILIP

II D

4,6

20.

BRYSKA ANGELIKA

II D

4,9

21.

CHODYNA PAULINA

II D

4,6

22.

DRABIK MONIKA 

II D

5,2

23.

KAROLAK KAMIL 

II D

5,0

24.

WIŚNIEWSKA  BOŻENA

II D

4,8

25.

GOŹDZIEWSKA  DAGMARA

III A

4,5

26.

KAMIŃSKA ANNA

III A

4,8

27.

MAŁKOWSKA  SYLWIA

III A

4,6

28.

MYCHLIŃSKI  DAWID

III A

4,8

29.

OLBRYŚ  ADRIANNA

III A

4,9

30.

PISARZEWSKI ROBERT

III A

4,6

31.

SAWICKA KAROLINA

III A

4,9

32.

TYBUCHOWSKA KLAUDIA 

III A

4,8

33.

SKŁUCKI  CYPRIAN

III B

5,6

34.

SKURCZYŃSKA  PAULINA

III B

5,3

35.

PIĄTKOWSKA  NATALIA

III B

5,2

36.

SITEK ADA

III B

5,5

37.

KAROLAK EWELINA 

III B

5,0

38.

OSTRZENIEWSKA MONIKA

III B

5,0

39.

JERZYŃSKA  NATALIA

III B

4,8

40.

ROMAŃSKA  ALEKSANDRA

III B

4,8

41.

RAŹNIEWSKA  MARTA

III C

5,2

42.

MODZELEWSKA WERONIKA

III C

5,2

43.

CYBA NATALIA 

III C

5,1

44.

RAKOWSKA ALEKSANDRA 

III C

5,1

45.

SMOLIŃSKA  EWELINA

III C

5,0

46.

DŁUTOWSKA  KAROLINA

III C

4,9

47.

KACZYŃSKI  DAWID

III C

4,9

48.

FRĄCZKIEWICZ  KLAUDIA

III C

4,9

49.

LIPIŃSKI  KONRAD

III C

4,8

50.

DRWĘCKI  MACIEJ

III C

4,8

51.

KARPIŃSKI  DAWID

III D

5,5

52.

WILK JULIA

III D

5,4

53.

RUCIŃSKA  SYLWIA

III D

5,3

54.

DARKOWSKA JOLANTA 

III D

5,1

55.

AMPULSKI ALBERT 

III D

4,8

56.

KRÓLAK  DANIEL

III D

4,8

57.

KIEPAS KAROLINA 

III D

4,6

58.

OSTROWSKA SYLWIA

III D

4,5

 

Dyrektor Szkoły

                                                                  Bożenna Zawadzka-Roszczenko