Szkoła podstawowa nr 1

im. Konstytucji 3 Maja w Nasielsku

Szkoła podstawowa nr 1

im. Konstytucji 3 Maja w Nasielsku

Szkoła podstawowa nr 1

im. Konstytucji 3 Maja w Nasielsku

Wycieczka na lotnisko

lotW piątek, 14.06.2019 r. opiekunowie Samorządu Uczniowskiego zorganizowali wyjazd na Lotnisko Chopina do Warszawy. W czasie wycieczki podsumowano roczną pracę SU oraz przyjęto wnioski i pomysły na kolejny rok szkolny.

Wejście na lotnisko odbywało się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, dlatego przechodziliśmy kontrolę dokumentu tożsamości. Wizyta ta umożliwiła nam zaobserwowanie pracy tych, którzy obsługują linie lotnicze, abyśmy mogli bezpiecznie podróżować.

Dowiedzieliśmy się, że port lotniczy w Warszawie w maju br. obsłużył 1,65 mln pasażerów. Każdy kolejny miesiąc  przynosi stołecznemu portowi nowy rekord w liczbie odprawianych osób. Od początku roku z usług Lotniska Chopina skorzystało ponad 6,8 mln pasażerów.


W czasie naszej wizyty mieliśmy okazję zobaczyć z oszklonego i zadaszonego tarasu widokowego odlatujące i lądujące samoloty.  

Pragniemy serdecznie podziękować radnemu panu Andrzejowi Pacocha, za pomoc w zorganizowaniu wycieczki poprzez koordynację wejścia do strefy bezpieczeństwa.

Galeria zdjęć

Samorząd Uczniowski