Szkoła podstawowa nr 1

im. Konstytucji 3 Maja w Nasielsku

Szkoła podstawowa nr 1

im. Konstytucji 3 Maja w Nasielsku

Szkoła podstawowa nr 1

im. Konstytucji 3 Maja w Nasielsku

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

zako1Rok szkolny 2018/2019 dobiegł końca. Dla jednych to kolejny rok szkolny, dla innych to ukończony pewien etap edukacji. Szczególnie ciepło myślimy o tegorocznych absolwentach naszej szkoły. Ten rocznik jest wyjątkowy pod wieloma względami, należy jednak podkreślić, że pożegnaliśmy ostatnie w historii szkoły klasy gimnazjalne oraz pierwszych ósmoklasistów po reformie edukacji. Dla nich był to wytężony rok pracy, musieli bowiem zmierzyć się z pierwszymi egzaminami w swoim życiu. „Nie taki straszy diabeł jak go malują” - można powiedzieć. Wielu uczniów ukończyło szkołę z sukcesami, naukowymi, sportowymi czy osobistymi. Aby godnie i z należytą uwagą pożegnać naszych uczniów i rozdać nagrody, zakończenie roku odbywało się etapowo: 17 czerwca klasy gimnazjalne uroczyście zakończyły rok szkolny pięknie prezentując się w tradycyjnym tańcu Polonez, 18 czerwca pożegnaliśmy klasy ósme. Natomiast wszyscy uczniowie i absolwenci odebrali świadectwa 19 czerwca 2019 roku.

Miło nam było gościć duże grono rodziców wspierających swoje dzieci w tak ważnych wydarzeniach w ich życiu. Wielu rodziców chętnie angażowało i angażuje się w działania szkoły. Wychowawcy klas ósmych szczególnie dziękują rodzicom, którzy zaangażowali się w organizację Balu Ośmoklasisty. Słowa podziękowania kierujemy również do Rady Rodziców - fundatorów nagród książkowych na zakończenie roku , a szczególnie do przewodniczącej Rady - Pani Beaty Skoczylas, która za każdym razem znalazła czas, aby zaszczycić nas swoją obecnością .

Naszym uczniom i absolwentom życzymy bezpiecznych i udanych wakacji.

Galeria zdjęć

Wychowawcy absolwentów