Szkoła podstawowa nr 1

im. Konstytucji 3 Maja w Nasielsku

Szkoła podstawowa nr 1

im. Konstytucji 3 Maja w Nasielsku

Szkoła podstawowa nr 1

im. Konstytucji 3 Maja w Nasielsku

Laureaci

Laureaci i Finaliści Konkursów przedmiotowych

Rok szkolny 2015/2016

 

wici

 

Finalista Konkursu Filozoficznego

Mateusz Wiciński

Opiekun: Pani Edyta Pałaszewska

 

  

 

 

 

chmiel

 

Laureat Konkursu Religijnego

Przemysław Chmielewski

Opiekun: Pani Ewa Kamińska

 

 

 

 

Rok szkolny 2014/2015

 

Laureatka Konkursu Geograficznego

Paulina Bębenek

Opiekun: Pani Dorota Podgórska

 

 

 

 

 

 

Laureat Konkursu Geograficznego

Rafał Ćwik

Opiekun: Pani Dorota Podgórska

 

 

 

Rok szkolny 2013/2014

 

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

Anna Wawrzyńska

Opiekun Pani mgr Justyna Kownacka

 

 

 

 

 

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego

"Skąd pochodzimy? Dokąd zmierzamy? Kim jesteśmy?"

Aleksandra Filipiak

Opiekun Pani mgr Kilga Soliwoda

 

 

 

 

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

Julia Górska

Opiekun Pani mgr Dorota Podgórska

 

 

 

 

Rok szkolny 2012/2013

 

Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

Ada Sitek

Opiekun Pani mgr Dorota Podgórska

 

 

  

 

Rok szkolny 2010/2011

 

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Filozoficznego

„W drodze ku mądrości”

Jakub Ścisiński

Opiekun Pani mgr Edyta Pałaszewska

 

 

  

 

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego (2010/2011)

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego (2011/2012)

Cyprian Skłucki

Opiekun Pani mgr Dorota Podgórska

 

 


Rok szkolny 2009/2010

 

Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Filozoficznego

„W drodze ku mądrości”

Justyna Drwęcka

Opiekun Pani mgr Edyta Pałaszewska

 

 

 

  

Laureatka Ogólnopolskiego

Konkursu Historycznego

Magdalena Sierzputowska

Opiekun Pani mgr Iwona Górecka

 

  

 

 

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

Ewa Bielecka

Opiekun Pani mgr Bożena Gąsiorowska

 

 

 

 

Rok szkolny 2008/2009

 

Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

Justyna Wiktorowicz

Opiekun Pani mgr Dorota Podgórska

 

 

 

 

 

Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego

Ilona Sekudewicz

Opiekun Pani mgr Monika Bagińska

 

 

 

 

Rok szkolny 2007/2008

 

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

Adrian Skoroszewski

opiekun Pani mgr Bożena Gąsiorowska

 

 

 

 

Rok szkolny 2001/2002

 

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Maciej Rosłoński

Opiekun Pani mgr Teresa Piątkowska

 

 

 

 

 

 

uczniowie klasy IIA w ramach real. projektu edukacyjnego "Prezentujemy naszą szkołę"