Szkoła podstawowa nr 1

im. Konstytucji 3 Maja w Nasielsku

Szkoła podstawowa nr 1

im. Konstytucji 3 Maja w Nasielsku

Szkoła podstawowa nr 1

im. Konstytucji 3 Maja w Nasielsku

Wydarzenia sportowe

Piłka powiatowa

W czwartek 3 października nasza męska reprezentacja wzięła udział w powiatowych zawodach piłki nożnej na obiektach NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki.

Więcej…

Przełaje - sukcesy w powiecie

przełaje30 września w Modlinie odbyły się Indywidualne Biegi Przełajowe Szkół Podstawowych na szczeblu powiatowym. Naszą szkołę reprezentowało 14 zawodników, 9 z nich awansowało do etapu rejonowego. Miejsca medalowe w swoich kategoriach wiekowych zajęli: Cichewicz Krystian kl. VIA - 1 miejsce, Kućmiński Maciej kl. VA - 3 miejsce i Rutkowski Wiktor kl. VIIA - 2 miejsce.

GRATULUJEMY!!!

Banaszkiewicz Marcin

 

Więcej…

Gminne przełaje

Jak co roku, w ostatnie dni września organizowane są biegi przełajowe. W naszej gminie tradycyjnie gościmy w Chrcynnie.

Więcej…

Gminna piłka nożna

W piątek 20 września na boiskach stadionu miejskiego w Nasielsku odbyły się mistrzostw szkół podstawowych roczników 2005-2006 w piłce nożnej.

Więcej…

Ostatnia kolejka

29 maja odbyła się już 6, ostatnia runda rozgrywek Szkolnej Ligi Piłki Nożnej

Więcej…

Piłka halowa

W piątek klasy IV i V skończyły rozgrywnki w swojej kategoria.

Więcej…

Rozgrywki SLPN

Do rozgrywek Szkolnej Ligi Piłki Nożnej przystąpiły drużyny reprezentujące klasy starsze. 

Więcej…

Szkolna Liga Piłki Nożnej

Rozpoczęły się rozgrywki Szkolnej Ligi Piłki Nożnej. To już 17 edycja, w której spotykają się drużyny reprezentujące poszczególne klasy. 

Więcej…

Gminne zawody piłki ręcznej chłopców

20190328 1302531W dniu 27 marca 2019r. w hali sportowej naszej szkoły odbyły się zawody piłki ręcznej chłopców z rocznika 2003-2005. Uczestniczyło w nich 6 szkół podstawowych z terenu naszej gminy. Drużyny rozstawiono w dwóch grupach po trzy zespoły, a spotkania rozgrywano systemem ,,każdy z każdym". Drużyna chłopców spisała sie na tym etapie wyśmienicie pokonując SP z Cieksyna 17:1 oraz SP z Dębinek 12:0. W meczu finałowym zmierzyliśmy się ze SP w Starych Pieścirogach, którą ostatecznie pokonaliśmy 15:5 i zwyciężyliśmy w całym turnieju. Nagrodą (oprócz pamiątkowego dyplomu oraz pucharu) jest możliwość reprezentowania naszej gminy w zawodach powiatowych, które odbędą się w Nowym Dworze Mazowieckim.

Więcej…

III Turniej o Puchar Burmistrza Nasielska - relacja

turniej330 marca w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej Nr1 w Nasielsku rozegrano kolejny – trzeci już – Turniej Badmintona o Puchar Burmistrza Nasielska. Rywalizowano w kilku kategoriach, a na starcie stanęło ponad 50 zawodników najszybszego sportu rakietkowego. Badmintoniści reprezentowali m.in. gminę Nasielsk, Pułtusk i Winnicę. 
Rywalizacja toczyła się w dwóch kategoriach: Junior oraz OPEN. W pierwszej, wśród dziewcząt zwyciężyła Alicja Frądczyk, przed Wiktorią Kućmińską i Emilią Ćwik. W kategorii chłopców zwyciężył Sebastian Karolak, miejsce II zajął Adrian Nowakowski, na najniższym stopniu podium uplasował się Sebastian Gogolewski.

W kategorii OPEN kobiet najlepsza okazała się Katarzyna Szczerba, przed Natalią Romanowską oraz Julią Werczyńską. Wśród mężczyzn bezkonkurencyjny okazał się Robert Siwy, który po raz trzeci odniósł zwycięstwo w turnieju.
Drugie miejsce przypadło Jakubowi Affelskiemu, natomiast trzecie wywalczył Dariusz Kowalczyk.

Więcej…

Drudzy w powiecie!

siata

18 marca 2019r w Nowym Dworze Mazowieckim odbyły się Powiatowe Zawody Piłki Siatkowej szkół podstawowych. Do turnieju przystąpiły zwycięskie drużyny z rywalizacji gminnej: Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr1 z Nowym Dworze Maz., Szkoła Podstawowa z Pomiechówka i Szkoła Podstawowa Nr 1 z Nasielska. Grano systemem "każdy z każdym" do 25pkt i 2 wygranych setów.

Nasi siatkarze spisali się bardzo dobrze, rywalizowali o każdy punkt, do końca nie zabrakło im ducha walki. Mistrzostwo powiatu było na wyciągnięcie ręki niestety szczęście bardziej sprzyjało przeciwnikom.

Gratulujemy drugiego miejsca!!!

Więcej…