Szkoła podstawowa nr 1

im. Konstytucji 3 Maja w Nasielsku

Szkoła podstawowa nr 1

im. Konstytucji 3 Maja w Nasielsku

Szkoła podstawowa nr 1

im. Konstytucji 3 Maja w Nasielsku

Wydarzenia sportowe

Indywidualne biegi przełajowe - etap międzypowiatowy

rejon

3 października 2017 roku w Pomiechówku odbyły się Miedzypowiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe. Nasza szkołę reprezentowało 7 uczniów: Sokołowska Kinga VIID, Ujazda Izabela IID, Gromke Patrycja IIIC, Gogolewski Adrian VIIA, Łępicki Igor VIID, Nowakowski Adrian VIID i Kowalski Paweł IIIC. Najlepszy wynik uzyskał Łępicki Igor. Ukończył swój bieg na 7 miejscu i tym samy zakwalifikował się na wiosenne Mistrzostwa Województwa w Biegach Przełajowych. Gratulujemy wszystkim uczestnikom.

M.Banaszkiewicz

Indywidualne biegi przełajowe - etap gminny

przelajegminWyniki indywidualnych biegów przełajowych - etap gminny - Chrcynno 22.09.2017r.

Dziewczęta:

Sokołowska Kinga               VII D - miejsce 2

Tomaszyńska Magdalena     VII C - 3

Kolasa Kinga                      VII D - 4

Ziemińska Laura                 VII B - 5

Więcej…

Dzień Sportu

ds

W dniu 31.05.2017r. w Publicznym Gimnazjum Nr 1 w Nasielsku nauczyciele wychowania fizycznego jak każdego roku zorganizowali Święto Sportu Szkolnego. W programie imprezy znalazły się konkurencje sportowo-ruchowe dla poszczególnych klas. Nauczyciele przygotowali tor przeszkód, wyścig rzędów, przenoszenie materacy oraz przeciąganie liny. Końcowym punktem imprezy były mecze finałowe Szkolnej Ligi Piłki Nożnej oraz wręczenie słodkich nagród dla wszystkich uczniów.

Zmagania sportowe dostarczyły uczestnikom niesamowitych wrażeń ruchowych, sporą dawkę sportowej adrenaliny i pozwoliły w miłej atmosferze spędzić ten szczególny dzień.

 

Galeria zdjęć: https://goo.gl/photos/9Z6NTy2AqXXMqT99A

Rejonowe Igrzyska LA w Piasecznie

23 maja na obiektach MOSiR Piaseczno odbyły się Rejonowe Igrzyska Lekkoatletyczne szkół gimnazjalnych, do których zakwalifikowało się 6-ro naszych uczniów. Niestety z przyczyn zdrowotnych nie mogła w nich wziąć udziału Julita Sterbicka. Nasi reprezentanci wzięli udział tylko w konkurencjach technicznych i osiągnęli nastepujące rezultaty:

Więcej…

Sukces i niedosyt..

11 kwietnia w hali NOSiR w Nowym Dworze odbyły się Mistrzostwa Powiatu szkół gimnazjalnych w piłce ręcznej. Wzięły w nim udział drużyny z Nowego Dworu, Zakroczymia i reprezentacja naszego gimnazjum.

Więcej…

Bieg Tropem Wilczym

IMG 2143

26 lutego uczniowie Publicznego Gimnazjum Nr 1 w Nasielsku wzięli udział w "Biegu Tropem Wilczym". Rywalizowali na dystansie ok 2km. Miejsca na podium zajęli:

Dziewczęta: 
1.    Karolina Kuczborska
2.    Patrycja Gromke 
3.    Oliwia Olszewska

Chłopcy:
1.    Karol Mossakowski
2.    Sebastian Witkowski
3.    Krystian Darkowski

Gratulujemy! 

Relacja i zdjęcia organizatora

Siatkarki trzecie w powiecie!

16651366 583365405195670 1967226522 o

6 lutego w Nowym Dworze Mazowieckim odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Szkół Gimnazjalnych. Nasze siatkarki wywalczyły 3 miejsce grając w składzie:

  1. Sterbicka Julita
  2. Saliszewska Wiktoria
  3. Werczyńska Julia 
  4. Górecka Aleksandra
  5. Skoroszewska Alicja
  6. Falęcka Martyna
  7. Brańska Martyna
  8. Tomczyk Klaudia
  9. Stelmach Ewa
  10. Jasińska Aleksandra 

GRATULACJE!!!

GALERIA ZDJĘĆ

Banaszkiewicz Marcin

Piłka nożna

Powiat nie dla nas...

6 października na Orliku odbyły się Mistrzostwa Gminy szkół gimnazjalnych w piłkę nożną.

Więcej…

Finał mistrzostw

Finał Mistrzostw rozstrzygnięty!

 

Zakończyły się rozgrywki Szkolnej Ligi Piłki Nożnej. W ich trakcie rozegrano 35 meczy, padło wiele goli, zwycięzcy byli uśmiechnięci, przegrani smutni. Za to emocji i walki nie zabrakło, zwłaszcza w finałowej części, która odbyła się w Dzień Dziecka. W tej fazie wystąpiły drużyny klas II B i II C, które były najlepsze w grupie A oraz drużyny klas III B i III A, które zwycieżyły nieoczekiwanie, ale załużenie w grupie B, w której występowały też klasy I i II LO CN-B "Feniks".

W pierwszym półfinale o 1 bramkę (Rutkowski) była lepsza drużyna klasy III B, a w drugim o dwie (Koczara, Paluszek) - drużyna klasy II B. Ostatecznie drużyna klasy II C zajęła 3 miejsce pokonując drużynę klasy III A w stosunku 4:0 (3 - Ślepowroński, Żochowski), a w finale drużyna klasy III B pokonała bezdyskusyjnie drużynę klasy II B aż 5:1. Bramki strzelili: 3 - Daniel Nacios, 2 - Mateusz Rutkowski. Licznie zgromadzeni kibice nagrodzili zwycięzców oklaskami, a nawet buziakami :-) Klasie III B gratulujemy, a zawodnikom życzymy powodzenia w szkołach ponadgimnazjalnych. 

 

W galerii znajdziecie zdjęcia z finałów 

https://goo.gl/photos/WDyd8ArRHFL8ndnC7

Szkolna Liga

              Szkolna Liga Piłki Nożnej

Od poniedziałku, 16 maja, ruszają rozgrywki Szkolnej Ligi Piłki Nożnej. Będą się odbywać po lekcjach w hali sportowej. Zgłoszenia klas proszę dokonywać do nauczycieli wychowania fizycznego. Rozgrywki będą toczyć się w dwóch grupach: Grupa A - klasy pierwsze i drugie, Grupa B - klasy trzecie i LO Feniks. W turnieju finałowym wezmą udział najlepsze drużyny obu grup.

W drużynie na boisku występuje 4 zawodników + bramkarz. Zmiany systemem hokejowym, w drużynie mogą występować także dziewczęta.

                                                                                   Zapraszamy